KONST / Litografier / Färglitografi 9917436
nr 991 7436
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 228/310, signerad, motivet: 34x51
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:22:28
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren